Ubytování

Hotel Cascade nabízí ubytování ve 127 standardně vybavených pokojích kategorie Superior rozdělených na dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, pokoje s manželskou postelí, apartmány a rodinné  pokoj určené zejména pro dlouhodobější pobyty.
Skvělý relax po náročném dni nabízí naše SPA zóna -  finská, parní nebo aroma sauna s odpočívárnou, vyhřívanými lehátky a ledovou fontánou. Hotel  disponuje moderně zrekonstruovanou vinárnou se samostatným barem a tanečním parketem, konferenčními sály pro firemní akce, hotelovou kavárnou a restaurací. Wi-Fi i parkování je pro ubytované hosty zdarma. Přijímáme platební karty Visa, Maestro, Mastercard, JCB, Diners, V pay.

Více o ubytování Online rezervace

Restaurace a kavárna

Naše hotelová gastronomie se postará o každý moment vašeho dne. Nastartujte ráno naším snídaňovým bufetem, udělejte si pauzu na polední menu nebo si vychutnejte odpolední kávu v naší kavárně. Až den dosáhne večera, nechte se překvapit naším večerním menu inspirované nejznámějšími pokrmy mezinárodní kuchyně.

Více o restauraci Jídelní lístek

Vinárna

Velmi moderně zrekonstruované prostory vinárny se samostatným barem, tanečním parketem, ozvučením, osvětlením, šatnami pro účinkující i pro hosty a sociálním zázemím vhodné pro pořádání soukromých i firemních večírků, teambuildingů, svatebních hostin i konferencí. Kapacita až 130 osob.

Více o vinárně 

Kde nás najdete

HOTEL CASCADE
Radniční 3, 434 01 Most
Česká republika

Tel.: +420 476 703 250
Mobil: +420 773 689 056
E-mail: hotel@hotel-cascade.cz

Facebook | Instagram

Více kontaktů Zobrazit na mapě