Zpět

Ubytování

Hotel Cascade nabízí ubytování ve 127 standardně vybavených pokojích kategorie Superior rozdělených na dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, pokoje s manželskou postelí, apartmány a rodinné  pokoj určené zejména pro dlouhodobější pobyty. Skvělý relax po náročném dni nabízí naše SPA zóna -  finská, parní nebo aroma sauna s odpočívárnou, vyhřívanými lehátky a ledovou fontánou -  která je pro hotelové hosty dostupná každý den od 10:00 do 22:00 hodin. Hotel disponuje moderně zrekonstruovanou vinárnou se samostatným barem a tanečním parketem, konferenčními sály pro firemní akce, hotelovou kavárnou a restaurací. Wi-Fi i parkování je pro ubytované hosty zdarma. Za příplatek můžete využít dobíjecí stanici pro elektromobily, která je na hotelovém parkovišti k dispozici. Přijímáme platební karty Visa, Maestro, Mastercard, JCB, Diners, V pay.

Hotel je oprávněn ubytovat pouze hosty, kteří mají platnou rezervaci ubytování a kteří se řádně zaregistrují. Hosté jsou povinni při příjezdu předložit platný doklad totožnosti, občanský průkaz nebo cestovní pas, vyplnit a podepsat registrační kartu, zajistit garanci před platbou v hotovosti nebo před autorizací platební karty, které je majitelem v odpovídající výši.

Pokud se host neprokáže platným dokladem totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas), je hotel oprávněn ubytování hostu odmítnout s ohledem k zákonu o místních poplatcích pro české občany a k zákonu 314/2015 Sb. pro zahraniční klienty.

Superior Double Room

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na centrum města a okolí v moderním stylu vybavený manželskou postelí, minibarem, satelitní LCD TV, WiFi. Koupelna se sprchou, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou.

Online rezervace Virtuální prohlídka

Superior Twin Room

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na centrum města a okolí v moderním stylu vybavený dvěma oddělenými lůžky, minibarem, satelitní LCD TV, WiFi. Koupelna se sprchou, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou.

Online rezervace Virtuální prohlídka

Superior Suite

Suite složený z ložnice a obývacího pokoje, s kuchyňkou nebo dětským pokojem; vybavené dvěma lůžky nebo manželskou postelí, satelitní TV, minibarem, WiFi.

Online rezervace Virtuální prohlídka

Apartment

Apartmá složené z ložnice, obývacího pokoje; vybavené manželskou postelí, minibarem, satelitní TV, minibarem, WiFi. Koupelna s velkou vanou, vysoušečem vlasů, kosmetikou.

Online rezervace