Zpět

Okolí

Hrad Hněvín

Původní hrad z 12.stol. zrekonstruován v 19.stol. nabízí nádherný výhled do okolí a občerstvení v hradní restauraci.

www.hradhnevin.cz

Městské divadlo Most

Městské divadlo v Mostě datuje svou historii již od roku 1911. Vzhledem k demolici celého města byla v osmdesátých letech postavena budova nová s mnohými originálními prvky. Nachází se v bezprostřední blízkosti hotelu Cascade. K divadlu patří také druhá budova – Divadlo rozmanitostí určeno převážně pro dětská a loutková představení.
www.divadlo-most.cz

Funpark Most

Nově postavené 3D bludiště s vyhlídkovou věží a dětským hřištěm v parku Šibeník v Mostě.

www.funparkmost.cz

Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Ranně gotický kostel ze 14.stol.; v 70 letech minulého století byl z důvodů těžby hnědého uhlí přestěhován světově unikátním způsobem. Dnes slouží jako výletní místo, pořádají se v něm koncerty a nabízí restauraci s českou i mezinárodní kuchyní.

www.kostel-most.cz

Autodrom

Nabízí každoročně široký program závodů od cestovních vozu až po trucky. Areál je možno pronajmout pro firemní akce.

www.autodrom-most.cz

Aquadrom

Vodní park s tobogany a vyhřívaným bazénem; součástí areálu jsou sauny, aroma sauny a parní kabina; k dispozici je minigolf.

Hipodrom

Výuka jízd na koních, skokový výcvik, hippoterapie, Kromě programu dostihů se zde pořádají i např. farmářské trhy, programy pro děti aj.

www.hipodrom.cz

Sportovní hala

K dispozici je velká nebo malá sportovní hala pro míčové hry s tribunou, velkoplošnou obrazovkou a klimatizací i boxerský ring, gymnastický sál, sál pro šerm, stolní tenis, posilovna a sauna. Možnost jednorázového či pravidelného pronájmu sportovišť a hal.

www.sportovnihalamost.cz

Golfové hřiště

Golfové hřiště vzniklo v r. 1993 na rekultivované krajině; 5 min. autem z centra Mostu. K dispozici je klubovna s občerstvením, pro-shop, driving range, putting a chipping green, cvičná jamka, půjčování holí, parkoviště. Poskytovány jsou služby trenéra. V zimním období lze navštívit indoor.

www.golfmost.cz

Přejít na stránku: 1